Вести

Македонската фудбалска репрезентација го одржа првиот тренинг пред натпреварот против Ерменија во Лигата на нации (Фото)

Македонската фудбалска репрезентација предводена од капитенот Горан Пандев попладнево го одржа првиот тренинг во пресрет…