Сеха Лига:Еурофарм Пелистер – Нексе (Во Живо)

Вечерва во спортската сала “Боро Чурлевски” се игра реванш дуелот од Сеха Лигата на кој дуел Нексе влегува со предност од три голови. “Пеколен амбиент” ги очекува гостите од Нашице во Битола.

http://play.mrt.com.mk/live/42

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *