ФОТОГАЛЕРИЈА: ГАВАЗОВА ЖАРИ И ПАЛИ НИЗ МАКЕДОНСКИТЕ РЕСТОРАНИ

Пејачката Сузана Гавазова имаше настап во еден ресторан, а со својот изглед го привлече вниманието на сите.

Пејачката во рамките на своите Инстаграм приказни објави видео со кое ги воодушеви и своите следбеници на Инстаграм.

Имено, Гавазова на Инстаграм објави видео од кое можевме да видиме дека носи тесен црн фустан со интересен крој со кој ги воодушеви и жените и мажите.

Во прашање е креација со тесно асиметрично здолниште и длабок шлиц со кои ги истакна убавите нозе, додека впечатливиот горен дел кој става впечаток дека носи само гpaдник и ремени, никого не остави рамнодушен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *