Време е за една поинаква недела во Fort Cafe: „Да ми дојдиш на визита“

Време е за една поинаква недела, со слатко за добредојде и турско кафе за заминување. Со највкусно мезе и музика во живо… Повелете во недела по 20:00 часот на „Да ми дојдиш на визита“, порачуваат од охридското Fort Cafe, местото со најубав поглед кон Охрид.
– Повелете во недела, на 28-ми ноември, со почеток во 18:00 часот. Ќе уживаме со акустична музика во живо со Тони и Иван за врвно задоволство. Уште и два пакети за врвно гастрономско уживање – Охридска даска за 4 лица по цена од 950 денари по лице и млечна даска за 4 лица по цена од 650 денари лице, двете со вклучено вино „Сковин“. За опуштена вечер, уште и 10% попуст на целокупното останато мени, порачуваат од Fort Cafe.
Додаваат дека е обезбеден паркинг по претходна резервација на 078/242-099.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *