На Лепа Брена годините не и можат ништо – сеуште пука од сексипил

Пејачката Лепа Брена се одмора во Црна Гора,од каде за своите фанови на Инстаграм сподели фотографии од летниот одмор и го покажа извајаното тело и сиот свој сексапил иако е влезена во седмата деценија.

Имено, Брена позираше легната на луксузната јахта во бикини каде најмногу до израз дојдоа долгите нозе на пејачката, како и затегнатиот стомак. Многумина беа изненадени што фолк дивата изгледа вака згодна, па коментираа дека на нејзината фигура можат да и позавидат и многу од помладите колешки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *