Новак Ѓоковиќ како Дедо Мраз за да ги израдува своите деца (Видео)

Светскиот тенисер број 1 Новак Ѓоковиќ се преправи како Дедо Мраз за да ги израдува своите деца, но и за да ја честита Новата Година на своите навивачи на социјалните мрежи.

https://www.instagram.com/p/CJgzf3nHjXK/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

https://www.instagram.com/p/CJgzf3nHjXK/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *